Minust

Tekstid, mis teevad sinu ettevõtte nähtavaks!

Minu lugu

Olen Kanni, tekstikirjutaja ja digiturundaja. Armastan kirjutamist ja väljakutseid sealjuures teha endale põhjalikult selgeks valdkond, millest kirjutan. Naudin digiturundust, sest nii saan Sinu toote või teenuse väärtustest kirjutada müügisõnumi, mis Sulle reaalset tulu toovad.

Kirjutamist nautisin juba kooliajal. Esmalt küll suurelt jaolt sahtlisse luuletuste ja lühijutukeste kirjutamisest sai järgmisel hetkel ülikooli infolehte artiklite kirjutamine, seejärel kaasahaaravad ja oodatud infokirjad palgatööl ning esimesed katsetused sotsiaalmeedias pildile tõusmiseks. Väiksed jutukesed siia-sinna ja teiste kirjutiste korrigeerimised olid lahutamatuks kõrvaltööks ka siis, kui minu põhitöö oli loomingulise eneseväljendusega vähe seotud. Täna ei möödu enam päevagi, kus ma kirjutamisega ei tegeleks. Pressiteated, sotsiaalmeedia postitused, kodulehe tekstid, blogi tekstid – see ongi see, mida teha armastan.

sisuloomine Kanni Kallastu

MINU ÕPINGUD

Digiturundus jõudis minu ellu märksa hiljem.
Elumuutused aastal 2019 panid mind tegema tööalast kannapööret ning avastasin endas tõelise kire lisaks kirjutamisele ka digiturunduse vastu. Eeskujuliku iseõppijana ammutasin endasse nii Eesti kui välismaiste ekspertide poolt jagatavat infot digiturunduse kohta, osalesin paljudel koolitustel, kus peaasjalikult just digiturundusele keskenduti ning rakendasin koheselt ka õpitut päriselus.

Tänaseks oman ka Tallinna Majanduskooli e-turunduse spetsialisti 5. taseme kutseõppe tunnistust ning pakun igapäevaselt digiturunduse teenust mitmetele erineva valdkonna ettevõttele.

VARASEM KOGEMUS

Olen mitu aastat töötanud Eesti Maanteemuuseumi turundus- ja kommunikatsioonijuhina, kus minu tööülesannete hulka kuulus sotsiaalmeedia haldus, veebilehe haldus, pressiteadete ja infokirjade kirjutamine.

Olen olnud kahel aastal stsenarist veebikeskkonnas peetavale tantsuvõistlusele Virtuaalne Tantsulahing.
Minu klientide seas on erinevates eluvaldkondades tegutsevaid ettevõtjaid ja see ei ole mitte takistuseks, vaid võimaluseks areneda ja õppida iga päev midagi uut. Täna on minu hallata ka 6 ettevõtte sotsiaalmeedia kontod ning turundan neid igapäevaselt. Loe tehtud tööde kohta lähemalt.

Kas tunned, et võiksime teha koostööd? Võta minuga ühendust ja teeme proovi.

sisuloomine Kanni Kallastu
Foto: Tiina Männe

Minu Missioon

Minu missioon on olla toeks ja abiks erinevate tekstide kirjutamisel ja digiturunduses, et tõsta nende tuntust ja seeläbi müüki kasvatada. Kirjutan tekste hea meelega sinu eest, et sina saaksid tegeleda sellega, mis sulle oluline on. Ma usun, et head tekstid loovad ettevõttest usaldusväärse esmamulje ja loovad esimese hea kontakti potentsiaalsete klientidega, miks mitte ka tulevaste püsiklientidega.

Kas tunned, et võiksime teha koostööd? Võta minuga ühendust ja teeme proovi.