Tehtud tööd

Tekstid, mis teevad sinu ettevõtte nähtavaks!

Valik tehtud ja tegemisel
olevatest töödest

Aitan sind nii kodulehe tekstide uuendamisele kui ka täiesti uue sisu loomisel. Kirjutan sinu eest pressiteated, artiklid, blogipostitused ja ka muud tekstid, milles abi vajad.
Samuti olen abiks, kui sul ei ole aega, võimalust või soovi ise tegeleda oma sotsiaalmeediakontode haldamisega. Koostan sulle korraliku sisuplaani ning aitan selle ellu viia nii Instagramis kui Facebookis.

sisuloomine Kanni Kallastu

Virtuaalne Tantsulahing

2021. ja 2022. a veebikeskkonnas peetud tantsuvõistlus, mis võimaldas tantsukoolidel üle Eesti vaatamata piirangutele turvaliselt omavahel võistelda. Olin idee autor ja minu ülesandeks selles projektis oli stsenaariumide loomine, infoedastus osalejatele, FB lehe haldus. 

 

Põlva Spordi- ja tantsukool Meie stuudio

Meie Stuudio on Põlvamaal tegutsev tantsukool, kus liikmeid mudilastest igavesti noorteni. Tantsijatel on võimalus harrastada showtantsu, hip-hopi, akrobaatikat ning käia nii riigisisestel kui välisvõistlustel. Lisaks klubiüritused ja ülesastumised erinevatel sündmustel.
Minu ülesannete hulka kuulus 2021/22 a.  tantsukooli sotsiaalmeedia kontode haldamine ja pressiinfo edastamine, samuti vajalikud tekstid muudes kanalites.

sisuloomine Kanni Kallastu
sisuloomine Kanni Kallastu

Laste Lõunamaa

Nelja vahvat ja lapsesõbralikku Kagu-Eesti turismiatraktsiooni ühendav projekt, mis disainitud spetsiaalselt väikeste lastega peredele, et lustida Lõuna-Eesti kuplite vahel peituval Laste Lõunamaal.
Minu ülesandeks on projekti eestvedamine ja Laste Lõunamaa veebilehe ning sotsiaalmeedia haldus, sotsiaalmeedia reklaam, lisaks koostöövõimaluste otsimine, et kaubamärgi tuntust tõsta ja seeläbi kasvatada ka müüki.

Vaata veebilehte: https://www.xn--lastelunamaa-wib.ee/

Oja consulting OÜ

Ettevõte tegeleb mõtteviisi muutmise ja Bob Proctori eduõpetuste viljelemisega, et nii indiviidid kui ettevõtted oskaksid kasutada enda sees olevat potentsiaali, et elada õnneliku, rõõmsat ja täisväärtuslikku elu.
Minu tegevuste hulka kuulub sotsiaalmeedia haldus, infokirjade kirjutamine ja ettevõtte turundusplaani juhtimine.

Vaata veebilehte: https://www.kaioja.com/

sisuloomine Kanni Kallastu
sisuloomine Kanni Kallastu

createvents.ee

Elamuslike ürituste korraldamine ettevõtetele – suvepäevad, jõulupeod, koolitused, meeskonnaüritused. Samuti eraüritused.
Minu ülesanneteks on sotsiaalmeedia haldus, Google reklaamilahendused, veebilehe analüütika. Lisaks sündmuskorralduse idee- ja teostusfaasis kaasa löömine. 

Vaata Facebookist: https://www.facebook.com/createvents.ee

võta minuga ühendust