Teenused

Tekstid, mis teevad sinu ettevõtte nähtavaks!

Infokirjade
kirjutamine

Heaks võimaluseks oma praegustele ja tulevastele klientidele abiks olla, on regulaarsed infokirjad.
Sul on küllaga head infot, mida oma praegustele ja tulevastele klientidele pakkuda.
Läbimõeldud ja eesmärgipäraselt kirjutatud infokirjad räägivad sinu lugu.

 

KODULEHE TEKSTID

Head veebitekstid on rohkem kui sinu digitaalne visiitkaart. Selge sõnum ja üleskutse viivad sinu kliendid kindlama ostuotsuseni.
Aitan sul juba olemasolevat teksti värskendada või ka täiesti uut sisu luua. Üheskoos leiame parima lahenduse, kuidas viia sinu sõnum võimalikult ladusal viisil potentsiaalse kliendini!
 

sotsiaalmeedia haldus

Sotsiaalmeediast (Facebook ja Instagram) on täna raske ümber vaadata. Sealne suur kasutajaskond lausa nõuab oma kohalolekut. Selleks aga, et seal tehtud töö ka vilja kannaks, on vaja järjepidevat sisu loomist ja aktiivset kohalolekut. Aitan sul luua ja hallata sotsiaalmeedia kontol nii sisu kui ka visuaale.

artiklid ja Pressiteated

Pressiteade on kommunikatsioonijuhtimises kasutatav vahend organisatsiooni sõnumi edastamiseks avalikkusele. Hea pressiteate kirjutamine on oskus omaette, mis nõuab kogemust.
Aitan sind pressiteate kirjutamisel ja ka selle edastamisel õigete inimesteni. 


copywriting

Copywriting on sisuloome võtmeelement ja põhiväljakutse. Selle teostamine võib olla keeruline, kuid samas võib see tuua sinu ärile suurt kasu. 
Töötan välja unikaalsed reklaamsõnumid ja koostan atraktiivseid müügikirju, mis kutsuks kliente Sinu tooteid ja teenuseid tarbima.


blogipostitused

Blogipostitused lasevad sinul ja su ettevõttel avaldada ükskõik millise teemaga seotud mõtteid, ideid, juhendeid ja lugusid. Need võivad aidata sul tuua juurde veebilehe külastusi, tõsta bränditeadlikkust, usaldusväärsust ja kasvatada läbimüüki. 

Võta minuga ühendust