Kodulehe tekstid ja blogipostitused

Head tekstid kodulehel loovad sinu kliendis sinu vastu usalduse. Seepärast on oluline, et tekstid oleks kirjutatud just kliendi seisukohast!

Kodulehe tekstid ja Blogipostitused

Turundamisel on oma klientide tundmine ääretult oluline – pole ju mõtet udus vibu lasta ja loota, et pihta saad.
Seepärast on oluline oma klienti tunda ning vastavalt tema soovidele ja ootustele kirjutada tekstid, mis sinu klienti kõnetaks.
Sinu klient tahab sinu kodulehel jõudes tunda, et ta on oodatud ning et just sinu toode või teenus suudab lahendada tema probleemi parimal viisil.
 
Paku oma potentsiaalsele kliendile seda, mida ta ootab!
 
Selleks peavad aga kõik kodulehe tekstid lähtuma kliendi vaatevinklist. Ta tahab sinu kodulehele jõudes lihtsalt ja mugavalt aru saada, millega tegeled ning kuidas sinu pakutav teda aidata saab.
 

Ka blogi pidamine kodulehel on heaks võimaluseks olla oma kliendi jaoks olemas ja olla kasulik. Blogi peaks olema nagu online ajakiri, mis keskendub kliendile ja tema huvidele ning pakub kasulikku infot ja huvitavaid lugusid. Blogipostitused on väga heaks veebiliikluse kasvatamise võimaluseks ning need meeldivad ka otsimootoritele. Seepärast tuleb postitusi kirjutades lähtuda märksõnadest, mis sinu ettevõtte leitavaks teevad.

Kõigeks selleks pead sa aga oma klienti väga hästi tundma!
 
Sa küll müüd oma tooteid või teenuseid, kuid täpselt ei tea, kes on sinu ideaalne klient, kellele müüa? 
Sa tahaksid oma sihtturgu paremini tundma õppida, kuid selleks napib aega?
Pole hullu, saan selle töö sinu eest ära teha.
 
Aitan sul veebilehe teksti värskendada, täiesti uut sisu luua ja ka sihitud blogipostitusi kirjutada. Koos leiame parima lahenduse, et sinu sõnumid jõuaksid sinu ettevõtte potentsiaalse kliendini!

võta minuga ühendust